Sport

Thajský box

Muay Thai je formou bojového umění praktikovanou v mnoha částech světa včetně Thajska a jihoasijských zemí. Připomíná bojové umění jiných jihoasijských zemí, má dlouhou historii a je považován za národní sport Thajska.

Moderní Muay Thai se výrazně liší od starobylého umění Muay Borana, je povoleno používat údery lokty a koleny, z chráničů jsou používány pouze rukavice podobné těm z klasickému boxu.

Rugby

Rugby je sportem nabírajícím v Thajsku na popularitě, národní tým je na prvním místě ve světovém žebříčku. V Thajsku se v roce 2005 konal první mezinárodní mistrovský rugbyový turnaj. Místními sportovními kluby jsou britský klub v Bangkoku, sportovní klub Southerns Bangkok a sportovní klub Royal Bangkok.

Golf

Thajsko bylo jmenováno Mekkou golfu v Asii, protože mnoho lidí sem přijíždí právě za golfem. Především se jedná o turisty z Japonska, Koreje, Singapuru, Jižní Afriky a ze zemí západní Evropy. Turnaje PGA a LPGA, jako je Amata Spring Country Club, golfový a sportovní klub Alpen, thajský Country Club (EP) Country Club) a Golfový klub Black Mountain.