Letenky Thajsko – výhodně a z pohodlí domova

Tak jste se konečně rozhodli zažít na vlastní kůži Thajsko? Nebo se sem chystáte vrátit už po několikáté? Ať je to jak chce, znamená to jednu nezbytnou věc. Začít kromě snění o budoucích zážitcích, které vás tam rozhodně neminou, uvažovat také trochu prakticky. Plánovat a zařizovat vše potřebné se ve výsledku vyplatí. A co je v tomto případě více důležité, než naplánovat let Praha Thajsko. O tom, jak moc je právě tahle část světa oblíbená, svědčí také rychlost, se kterou letenky do Thajska mizí. Patří k těm nejvyhledávanějším a tak by byla škoda nechat si ty nejvýhodnější uniknout před nosem. S čím větším předstihem je začnete hledat, tím zvyšujete šanci na jejich výhodnější cenu.

Kupte si letenky do Bangkoku

Kam budou směřovat vaše první kroky. Bude to Bangkok, Phuket, Krabi a tak by se dalo ještě dlouho jmenovat. Vybírat rozhodně je z čeho. Letenka Praha Bangkok je asi tou nejběžnější. Za zhruba deset hodin letu vás čeká tohle úžasné a originální město. Moderní mrakodrapy spolu s tradičními budovami, vytváří jedinečnou atmosféru. Město žije, pulsuje a dýchá, protože se tu neustále něco děje. Jestli Vás láká ruch dvanáctimilionového města, pak budete ve svém živlu.  I zde platí stejná rada ohledně výběru letenek. Proto letenky do Bangkoku vybírejte pečlivě, můžete na nich slušně ušetřit. Nenechávejte si jejich nákup na poslední chvíli a neriskujte tak plné spoje nebo zbytečné finanční náklady. Byla by to škoda, protože peníze můžete v Thajsku utratit na tisíc dalších způsobů, které vám přinesou další uspokojení.

Výhodné letenky na Phuket

Možná vás víc láká Phuket, největší ostrov Thajska. Asi je vám jasné, že se tady setkáte s mnoha a mnoha dalšími turisty a nadšenci, kteří touží po tom samém jako vy. Objevovat a užívat si života. Nenechte se odradit tím, jak turisticky využívaný tento ostrov je. I přes to, že ostrov turisty žije, nabízí nádherné a čisté pláže i azurové moře. Samozřejmě jsou zde k dispozici nejrůznější turistické atrakce. A když budete trochu chytří, brzy zjistíte, že i na Phuketu se dá najít trocha soukromí. Vzhůru tedy pro Letenky na Phuket!

Prolétejte se Thajskem

Další velmi oblíbenou destinací je jak jinak, než třetí největší ostrov s názvem Koh Samui. A kdo by se divil. Ještě celkem nedávno byl docela neznámým, nebyla zde ani dopravní infrastruktura. Pak se ale nějakým záhadným způsobem rozkřiklo, jak přenádherný je. Pláže, laguny i vodopády jsou tu pro všechny, kdo milují vodní radovánky. Jestli si chcete vychutnat kokosové mléko z čerstvě utrženého kokosového ořechu, kterých je tu všude kolem bezpočet, nezbývá než si ho dopřát právě tady. Víte, že letenky na Koh Samui bývají nejlevnější v březnu a nejdražší naopak v červenci?

Letenky Krabi – vstupenky za dobrodružstvím

Samozřejmě, že v Thajsku nemusíte zůstávat na jednom místě. Naopak, byla by to škoda. Pokud máte dostatek času, procestujte více ostrovů. I ze samotného Bangkoku můžete pohodlně létat na další Ostrovy. Klidně třeba i na Krabi, které je od něj vzdáleno asi 800 km. Kromě nádherných pláží, které jsou v Thajsku snad až povinností a bujného podmořského života, je Krabi snem také pro horolezce. Je velmi příhodně nazýváno městem kamenů, protože tyhle obrovské kamenné kolosy se hrdě tyčí z moře. Přidejte se k těm, kteří se rozhodli obohatit si život nádherným dobrodružstvím. Boháč nebo batůžkář, tady je to jedno.